Filištíni zvou nové zájemce do svých řad!

Filištíni zvou nové zájemce do svých řad!

Chceš poznat přírodu i jinak než jenom pohledem z okna? Postavit stan, rozdělat oheň, orientovat se na mapě i v terénu? Přijď mezi nás! Jsme turistický oddíl mládeže Filištíni a zveme nové zájemce do svých řad. Filištíni jsou na Praze 13 již 21. rokem, scházíme se minimálně jednou týdně, a to ve středu v 16:30. Během každé schůzky hrajeme nejenom různé hry, ale získáváme i teoretickou průpravu pro všechny aktivity vykonávané v terénu a učíme se různým užitečným dovednostem. Během schůzek panuje velice přátelská atmosféra. Dále vyrážíme alespoň jednou měsíčně do přírody, v létě pěšky, v zimě i na běžkách, kde si vyzkoušíme nabyté zkušenosti ze schůzek. Z těch posledních bych rád zmínil Velikonoční toulání po Jizerských horách. Zdolali jsem horu Smrk, navštívili lázně Libverda, prohlédli hrad Frýdlant a užili lanové aktivity v přírodě.
Občas si vyzkoušíme i lezení po skalách či chůzi na sněžnicích. Venku v přírodě však nejen chodíme, ale pozorujeme i přírodu, poznáváme různé stromy, zvířátka a rostliny.
Pokud se tedy nebojíš opustit město a chceš se podívat i do přírody, tak neváhej a přijď na naší schůzku. První schůzka se koná 5.9. v 16:30 vedle stanice metra Hůrka a dále každou středu. Tak neváhej a přijď!

^zde se scházíme^

Nábory.cz – sportovní a zájmové kroužky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..