Schůzky

Schůzky

Milí oddíláci,

Abyste se nenudili, připravili jsme pro Vás novou sekci. Co v ní najdete? Naleznete zde nejen aktuální informace ohledně schůzek, ale i spoustu dalšího!

Podklady k dovednostem

Najdete zde základní informace o všem, co se spolu učíme, nebo teprve budeme učit společně na schůzce. Tyto podklady slouží nejen k opakování toho, co jsme se už naučili, ale i jako nápověda k nejrůznějším úkolům!

 Úkoly pro Vaši zábavu

Aby dovednosti nebyly jen nuda, rozhodli jsme se, že Vám jejich výuku zpestříme! A to různými křížovkami, hádankami, kvízy a tak dále. Nejen, že si těmito úkoly můžete zkrátit volnou chvíli, ale dostanete za ně také body navíc do pololetní hry, která již brzy začne! Stačí přinést vytisknutý a vyřešený úkol, či doložit např. tajenkou, že jste jej splnili.

Doufáme, že se Vám nová sekce bude líbit a užijeme si spolu spoustu zábavy. První úkol čekejte již brzy!

 

 

Co si vzít s sebou na schůzku?

Oblečení, u kterého nevadí, že se ušpiní, či zničí

Na schůzkách hrajeme spoustu her, při kterých často spadneme, sedíme na zemi, či potřebujeme možnost volného pohybu. Proto je důležité správně se obléknout! Ideální je zvolit pohodlné volnočasové oblečení, které se může ušpinit a nebude tolik vadit, když se na koleni objeví díra ☺

Lahev s vodou

Doplňovat pitný režim je velice důležité a na našich schůzkách často běháme a potom máme žízeň. Proto každému doporučujeme brát si na oddíl lahev s pitím, kterým případnou žízeň uhasíte! 🙂

 Co naopak nedoporučujeme

Jak již bylo zmíněno, schůzkové hry bývají běhací, není tedy vhodné mít v puse žvýkačku, lízátko či něco podobného, u čeho hrozí vdechnutí.

Některé hry jsou i trochu nebezpečnější, nedoporučujeme tedy nosit velké šperky, náušnice, přívěsky, či něco, co by se mohlo případně zachytit a určitým způsobem ublížit.