Kecovník

Kecovník

19 thoughts on “Kecovník

 1. S Bojem o Ostrý to nevypadá úplně dobře. Konečně se mi podařilo dohnat Mamuta, ale není si jistý, termín nemá. Pravděpodobně se na Ostrém spolu o tomto víkendu potkáme, abychom zhodnotili. Pokud by měl někdo zájem se účastnit, pošlete mi esemesku.

  1. Ahoj, tak to o víkendu padá. Mamut, mi nic neřekl a byl tam minulou neděli a udělal fotky a video. Ve zkratce, vypadá to tam tak jak jsme to opustili (řádně pobořené :).
   Máte chuť jít do opravy hradu, máme na to dost lidí? S ohledem na stav hradu, bude nejspíše potřeba dovézt i nějaký materiál na podlážky, protože v okolí teď mnoho vhodného dřeva volně neleží. Proberte to prosím na schůzce a dejte mi vědět. Rád bych, aby se konalo třeba v červnu, ale jsou zde i další důvody, proč je Mamut zdrženlivý s letošním konáním.

 2. Ahoj, rád bych přijel na tábor na jeden až dva dny (s táborákem?). Zatím nevím kdy, tak prosím upřesněte, pokud se Vám to bude hodit.

  1. Ahoj, jasný určitě te mile přivítáme) Jelikož tábor je na 3 týdny, tak si myslim, že kazdy víkend bude táborák, ozveme se a díky)

  1. Běžky byly super, co se týče jídla, žili jsme si jak bohové.
   Účast byla vskutku rodinná, ale chtělo by to auto pro 6(7) lidí.

   Jinak snad se v nejbližší době muzeme těšit na zpravu, čeká se na Pantoflíčky/

 3. Hele vy ostudy, tuším, že to tady moc nečtete, ale vytlačit osobě pár vět, snad není tak těžké (za 3 měsíce).
  Večer místo Mineraftu nebo hodinky na facebooku, pošlete Orbitovi fotku a trochu textu. Nebo to za Vás udělám já, bez cenzury. Myslím, že nějaké fotky když vám bylo 10let eště najdu :-).

  1. Fotek mám plný disk! No bohužel, ale jak píšeš je to bída. Tolik mailů jsem posílal a donucovat každého jednotlivě mi přijde ubohé.

 4. Medailonky, teda furt nejsou :-(. Co je na tom za problém?
  PS: pár dětí v Roháčích říkalo, že se jim pomalu načítá úvodní stránka. Má to tak ještě někdo?

  1. Už máme po Slovensku tak se na ně vrhnu hlava nehlava!

   Co se týče rychlosti, dejte feedback, ať můžu hledat problém. Já žádný problém nezaznamenal.

  1. Když dáš o nás a klikneš na vedoucí, tak už tam uvidíš aktivní členy, jen chci upozornit z Kybla si neberte příklad, ta samochvála smrdí 😀
   P.S. já bych už taky něco mohl sepsat :/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.